Wybrane propozycje

Projekty autorskie

  • Witryna „Wizytówka”. Zawiera cztery podstrony (zwykle: oferta, cennik, galeria, kontakt). Projekt graficzny na bazie templatek lub indywidualny na życzenie Klienta. Technologia wykonanie to html/xhtml, css.
  • Witryna „CMS Medium”. Według indywidualnego projektu graficznego wykonanego na życzenie Klienta. Zawiera do 10 podstron z podpiętym edytorem CMS, formularz kontaktowy, mini-glaerię z panelem do wgrywania zdjęć, ew. inne uzgodnione z Klientem elementy. Dzięki zastosowaniu systemu CMS zarządzanie zawartością witryn internetowych jest tak proste jak edycja dokumentów w Word. Technologie wykonania to html/xhtml, css, js, ajax, php.
  • Witryna „CMS Max”. Według indywidualnego projektu graficznego wykonanego na życzenie Klienta. Zawiera dowolną ilość podstron z podpiętym edytorem CMS, formularz kontaktowy, rozbudowaną i modyfikowalną galerię z panelem CMS. Witryna standardowo dwu-języczna (możliwość podpięcia dodatkowych języków), oraz inne – możliwe do realizacji – elementy. Technologie wykonania to xhtml, css, js, ajax, jquery, php, mysql.
  • Projekt graficzny. Wykonujemy projekty graficzne stron internetowych w/g specyfikacji i życzeń Klienta. A także loga, buttony, bannery, inne elementy graficzne itp. Dostarczamy źródła w formacie psd.

Instalacje

  • Sklep internetowy. Na bazie skryptu ZenCart. W pełni zarządzalny – w chwili obecnej jeden z najlepszych na rynku – sklep internetowy z całą gamą udogodnień. Projekt graficzny: na bazie istniejących templatek lub indywidualny, na życzenie Klienta. Opisy i zdjęcia towarów, oferty, promocje, system składania i realizacji zamówień, płatności online itp.
  • System CMS. Na bazie skryptu WordPress. W pełni funkcjonalny blog/portal internetowy, z ogromną ilością różnego rodzaju rozszerzeń i dodatków. Projekt graficzny na bazie templatek bądź indywidualny na życzenie Klienta.
  • Inne projekty. Systemy ogłoszeń, systemy aukcji internetowych, czat’y, fora internetowe, systemu wymiany ruchu, streaming radiowy, strony zaplecza dla seo, alerie itp. itd.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
%d bloggers like this: